Nazywam się Emil Sowiński i na co dzień zajmuję się tworzeniem nowoczesnej grafiki komputerowej dla firm – zarówno na potrzeby Internetu jak i druku. Najważniejszą jednak rzeczą, która musisz o mnie wiedzieć jest to, że uwielbiam swoją pracę co przekłada się to na każdy projekt, którego się podejmuje. 
Zdobyłem solidne wykształcenie w projektowaniu graficznym oraz w tworzeniu kampanii marketingowych popartymi dyplomami. Współpracuję z kilkoma agencjami reklamowymi, firmami, gminami oraz fundacjami tworząc dla nich projekty graficzne. Osiągnięte doświadczenie z poprzednich lat skłoniło mnie do otwarcia własnej działalności gospodarczej, gdzie realizuje z powodzeniem nowe projekty dla firm czy instytucji.
W wolnym czasie podróżuje i odkrywam niesamowite miejsca na mapie Polski. Daje mi to dużo siły do działania i twórczego podejścia do projektów, które realizuje. Spora jednak cześć dnia spędzam przed ekranem komputera, nie tylko dopieszczając piksele w Photoshopie czy wektory w Illustratorze, ale także pogłębiając moją wiedzę, która pozwoli mi na odkrywanie nowych zagadnień projektowania w branży reklamowej.
Do góry